Balustrady ze szkłem - nowoczesny design, lekkość konstrukcji i elegancja

Szklane balustrady to przede wszystkim nowoczesny design, lekkość konstrukcji i uniwersalność zastosowań. W połączeniu z drewnem czy stalą wpasują się idealnie do każdego typu wnętrz. Sprawdzą się doskonale w domach czy mieszkaniach (klatki schodowe, antresole, balustrady) oraz na zewnątrz (balkony, tarasy). Balustrady szklane z Warszawy są bardzo minimalistyczne, jednak ze względu na specyfikę tego materiału zachowują dozę elegancji. Z tego powodu doskonale wpasowywać się będą w wystrój pomieszczeń aranżowanych we współcześnie wiodących stylach architektonicznych. Nowoczesna i ponadczasowa szklana balustrada to nie tylko komfort  użytkowania, ale także istotny  element aranżacji wnętrza, który podkreśli jego indywidualny charakter.    

Przestronność i naturalne światło w pomieszczeniu dzięki balustradom ze szkła

Ogromną zaletą tego typu aranżacji jest to, że barierki ze szkła dają wrażenie otwartej przestrzeni - optycznie ją powiększają i nie zatrzymują dostępu światła. Jest to szczególnie ważne w przypadku kompaktowych pomieszczeń oraz takich, pozbawionych bezpośredniego dostępu do okien. Dzięki zastosowaniu naszych balustrad schodowych ze szkła z Warszawy, można uzyskać efekt przestronności, co znacząco poprawia komfort użytkowania takich niewielkich wnętrz zwiększając jednocześnie ich atrakcyjność wizualną.    

Bezpieczna balustrada szklana - estetyka i jakość

Oferujemy balustrady szklane na wymiar z bezpiecznego i trwałego szkła hartowanego, zlaminowanego folią, która w razie stłuczenia, zatrzyma odłamki szklane. Nasze balustrady szklane objęte są certyfikacją oraz aprobatą techniczną potwierdzającą ich jakość i bezpieczeństwo. Propozycje te są niezwykle trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz wilgoci. Dzięki tym właściwościom szklane balustrady zachowują swój estetyczny wygląd przez wiele lat.    

Balustrady ze szkła Domo Glass - wszechstronność dla Twoich aranżacji

Zamawiając balustrady ze szkła w Domo Glass, masz gwarancję najwyższej jakości produktów i usługi montażu. Nasi specjaliści pozostają do dyspozycji klientów na każdym etapie realizacji. Chętnie udzielamy porad co do wyboru balustrad szklanych na terenie mazowieckiego. Oferujemy bogatą gamę rozwiązań montażowych, dzięki czemu każdy użytkownik może w łatwy sposób dopasować rodzaj wykończenia do swoich indywidualnych potrzeb. Nasze balustrady szklane mogą być zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Przy odpowiedniej konsultacji z ekspertami, dobór szklanych barier może wprowadzić pozytywną zmianę w wyglądzie i funkcjonalności różnorodnych przestrzeni.    

Balustrady szklane zewnętrzne - rozwiązanie dla balkonów i tarasów

Na zewnątrz nasi klienci wybierają balustrady balkonowe szklane od warszawskiego producenta Domo Glass. Materiał ten nie tylko doskonale komponuje się z nowoczesną architekturą, ale także pozwala zachować piękne widoki na otoczenie, co wpływa pozytywnie na estetykę miejsca. Ponadto jest to także rozwiązanie o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Wytrzymałe szkło oraz jego odpowiednia grubość gwarantują ochronę  użytkowników i przedmiotów znajdujących się na balkonie lub tarasie. Trwałość balustrad nowoczesnych minimalizuje potrzebę częstych napraw czy wymian.    

Balustrady w słupkach stalowych

Nowoczesne balustrady szklane montowane w słupkach ze stali nierdzewnej szlifowanej i polerowanej, o przekroju okrągłym lub kwadratowym.

Do stosowania zarówno przy schodach, jak i na antresolach czy balkonach i tarasach.

Różne rodzaje szkła: laminowane i bezpieczne szkło laminowane, hartowane, w wielu wariantach kolorystycznych

Poręcze stalowe o różnych przekrojach.

GALERIA REALIZACJI

Balustrady w profilu

Nowoczesne balustrady wykonywane z bezpiecznego szkła hartowanego i laminowanego, w wersji 66.2 lub 88.4.

Do stosowania zarówno przy schodach, jak i na antresolach czy balkonach i tarasach.

Profile aluminiowe w wielu wariantach montażowych (do podłoża, do czoła).

Różne rodzaje szkła: przezroczyste (w wersji opti white lub float), szkło dymione, szkło mleczne.

GALERIA REALIZACJI

Balustrady na rotulach

Nowoczesne balustrady wykonywane z bezpiecznego szkła hartowanego i laminowanego, w wersji 66.2 lub 88.4.

Do stosowania zarówno przy schodach, jak i na antresolach czy balkonach.

Rotule ze stali nierdzewnej w wielu wariantach kolorystycznych, średnicą i dystansem dopasowane do specyfiki wnętrza.

Różne rodzaje szkła: przezroczyste (w wersji opti white lub float), szkło dymione, szkło mleczne.

GALERIA REALIZACJI

Oferujemy nowoczesne, trwałe i  eleganckie balustrady szklane na wymiar, zarówno do montażu wewnątrz, jak na zewnątrz budynków.

NASZE BALUSTRADY TO:

  • najwyższa jakość bezpiecznego, laminowanego i hartowanego szkła w wielu wariantach kolorystycznych ( w opcji 44.2, 66.2 lub 88.4)
  • bogata gama rozwiązań montażowych: rotule punktowe, słupki stalowe, profile, w wielu wariantach kolorystycznych
  • powłoki hydrofobowe, umożliwiające utrzymanie szkła w czystości

Oferujemy fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar i krótkie terminy realizacji.

Balustrady szklane na wymiar

© 2023 by Domo Glass Sp.z o.o.     

Wszystkie prawa zastrzeżone           

Polityka prywatności i Regulamin