Daszki szklane i zadaszenia

Nasza firma oferuje szeroki wybór daszków szklanych oraz zadaszeń tarasów, altan, wiat. Dzięki naszym wysokojakościowym produktom można stworzyć funkcjonalne i piękne przestrzenie, które będą zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką naszego wykonania daszków szklanych z Warszawy.

NASZA OFERTA DASZKÓW SZKLANYCH TO:

  • daszki szklane mocowane na odciągach i belkach wspornikowych
  • zadaszenia większych powierzchni wraz z konstrukcją aluminiową w dowolnym wykończeniu kolorystycznym
  • szeroki wybór szkła, zarówno laminowanego, jak i laminowanego, hartowanego, a także szkła z powłoką refleksyjną, odbijającą promienie słoneczne
  • wiele opcji montażowych dopasowanych do specyfiki powierzchni
  • możliwość zastosowania opcji dodatkowych w postaci mat grzejnych, powłok hydrofobowych, folii przeciwsłonecznych.

Zadaszenia ze szkła - różnorodne warianty

Oferujemy wszechstronne zadaszenia ze szkła dla mieszkańców Mazowieckiego, które spełniają najwyższe standardy jakości i estetyki. Proponujemy w pełni bezpieczne i trwałe realizacje doskonale nadające się do instalacji w różnego rodzajach budynków. Nasza oferta doskonale sprawdza się zarówno w przypadku mniejszych powierzchni, w tym tarasów, altan, czy wiat, jak i również w przypadku większych obiektów wymagających solidnej konstrukcji. Proponujemy szeroki wybór szkła - laminowane, hartowane czy z powłoką refleksyjną. Warianty te doskonale chronią przed negatywnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych, a także odbijają promienie słoneczne, regulując natężenie światła wewnątrz pomieszczenia.

Wytrzymałe daszki szklane dla mieszkańców mazowieckiego

W naszej ofercie znajdują się daszki szklane od warszawskiej firmy, które są mocowane na odciągach i belkach wspornikowych. Takie rozwiązanie gwarantuje wytrzymałość i stabilność całej konstrukcji. Pomimo że szkło może z pozornie wydawać się kruchym materiałem, nasze nowoczesne realizacje są wysoce odporne na negatywne wpływy warunków atmosferycznych czy uszkodzenia mechaniczne. Proponowane zabezpieczenia oprócz zapewnienia wysokiego poziomu stabilności pełnią także funkcję ozdobną. Dowolne wykończenie kolorystyczne daje możliwość dopasowania zadaszenia ze szkła  do każdego stylu architektonicznego.    

© 2023 by Domo Glass Sp.z o.o.     

Wszystkie prawa zastrzeżone           

Polityka prywatności i Regulamin