Drzwi szklane i ścianki działowe w Warszawie

Szeroki wybór drzwi szklanych oraz ścianek działowych do zastosowania w przestrzeni domowej, jak i biurowej czy komercyjnej.

NASZA OFERTA DRZWI I ŚCIANEK DZIAŁOWYCH TO:

 • systemy aluminiowych ościeżnic oraz profili montażowych dedykowanych do drzwi i przeszkleń, w wielu wariantach kolorystycznych
 • szeroki wybór systemów przesuwnych do drzwi
 • ramy stalowe do ścianek działowych, przeszkleń i drzwi, o dowolnym przekroju, wykonywane według indywidualnych projektów
 • szeroki wybór szkła (szkło float i opti white, szkło barwione, szkło zbrojone, szkło ryflowane i wiele innych)

Szklane drzwi wewnętrzne - elegancja i nowoczesny design

Realizowane przez nas szklane drzwi i przeszklenia pomieszczeń w Warszawie to idealny sposób na otwarcie i doświetlenie przestrzeni. Świetnie sprawdzają się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych. Dzięki ogromnej ofercie systemów montażowych oraz bogatej gamie szkła i okuć, drzwi szklane są także idealnym elementem dekoracji wnętrza.

Oferowane przez nas drzwi szklane wykonywane są z bezpiecznego szkła hartowanego, a także laminowanego i hartowanego. Jeśli potrzebujesz wyciszyć pomieszczenie, dobierzemy odpowiednie systemy montażowe i grubość szkła, które wpłyną na akustykę pomieszczenia.

Zamawiając drzwi szklane na wymiar w Domo Glass, masz możliwość personalizacji każdego elementu, począwszy od wymiaru, po wybór rodzaju i koloru okuć oraz elementów dodatkowych, w postaci ramki wokół szkła, szprosów itp.

W naszym bogatym asortymencie znajdują się między innymi:

 • drzwi pojedyncze z ościeżnicą aluminiową regulowaną lub stałą, idealne jako drzwi wewnętrzne w mieszkaniu czy domu
 • drzwi z systemem bez ościeżnicy, idealne do wnętrz o małym natężeniu ruchu, idealne do przedzielenia pomieszczeń
 • systemy ścianek szklanych z drzwiami do zastosowań zarówno w mieszkaniach czy domach, a także rozwiązania przeznaczone do biur (systemy pojedynczych i podwójnych szkleń z parametrami akustycznymi)
 • systemy przesuwne, zarówno do drzwi pojedynczych czy podwójnych, a także do zastosowań w większych przeszkleniach.

Personalizowane i nowoczesne przeszklenia

W każdych naszych drzwiach istnieje możliwość zastosowania dowolnego koloru szkła. W drzwiach wewnętrznych i ściankach biurowych idealnie sprawdzi się szkło przezroczyste. W drzwiach łazienkowych najlepiej zastosować szkło matowe (satynowe), które zapewni dostęp światła, dając jednocześnie poczucie prywatności. Ostatnio bardzo popularne jest stosowanie półprzezroczystego szkła dymionego (antisol grafit, brąz lub czarny), które idealnie pasuje do nowoczesnych aranżacji wnętrz. Można je stosować jako ścianki działowe w pomieszczeniach, szkło do frontów szafy czy garderoby, a także do drzwi przesuwnych. W naszej ofercie posiadamy także szkło o właściwościach lustra weneckiego. W zależności od warunków oświetleniowych, szkło może odbijać światło lub być zupełnie przejrzyste. Ta podwójna funkcjonalność pozwala na kreowanie unikalnych i ponadczasowych projektów.

Aby otrzymać bezpłatną wycenę, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Oferujemy bezpłatny pomiar i doradztwo dla mieszkańców Warszawy, Piaseczna, Józefosławia, Mińska Mazowieckiego i okolic.

Ścianki biurowe działowe do nowoczesnych przestrzeni

Oferowane przez nas ścianki działowe biurowe w Warszawie zostaną wykonane z najwyższej jakości, trwałych komponentów. Dzięki temu stabilne konstrukcje zapewnią pracownikom poczucie bezpieczeństwa i wpłyną na zwiększenie komfortu w miejscu pracy. Realizowane przez nas solidne ścianki szklane biurowe minimalizują także ryzyko ewentualnych uszkodzeń. Dzięki wysokim parametrom akustycznym przeszklenia wewnętrzne redukują wszelkie hałasy, sprzyjając prowadzeniu rozmów biznesowych. Ścianki biurowe szklane prócz tego, że są praktyczne, zapewniają doskonałe wrażenia wizualne. Dzięki temu najczęściej wyposażają nowoczesne wnętrza.

Industrialne ścianki działowe

Industrialne ścianki działowe świetnie odnajdują się nie tylko w przestrzeniach loftowych, ale także minimalistycznych czy skandynawskich. To zasługa m.in. atrakcyjnych przekrojów ze stali lub aluminium, które są starannie wypełnione szkłem. Niebanalny design sprawia, że nowoczesne przeszklenia industrialne służą do atrakcyjnego organizowania przestrzeni poprzez tworzenie sekcji dostosowanych do konkretnych potrzeb.

Praktyczne drzwi przesuwne szklane

Drzwi szklane przesuwne nadają pomieszczeniom elegancji i przestronności. Optycznie powiększają one przestrzenie, dając przebywającym wrażenie większego przepływu światła. Szklane drzwi na wymiar - tak samo jak ścianki biurowe - sprzyjają kreowaniu jasnych, przyjemnych i otwartych środowisk. Dbamy, aby ich design idealnie wpisywał się w wybraną przez klienta stylistykę wnętrza. Wykonywane przez nas nowoczesne przeszklenia w Warszawie są bardzo praktyczne, ponieważ umożliwiają optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni bez zajmowania miejsca potrzebnego do otwierania skrzydeł drzwiowych.

Ścianki działowe oraz drzwi szklane na wymiar oferujemy w cenie atrakcyjnej dla klienta. Zapewniamy terminowy czas realizacji. Zapraszamy do współpracy!

Drzwi przesuwne

 • Szeroki wybór systemów przesuwnych w dowolnym wykończeniu kolorystycznym do drzwi przesuwnych jednoskrzydłowych, a także do przeszkleń z drzwiami przesuwnymi.
 • Systemy przesuwne z samodomykaczem, systemy do drzwi podwójnych z opcją synchronizacji, systemy ukryte w ścianie.
 • Montaż sufitowy jak i ścienny.
 • Dowolny rodzaj szkła, bogata gama pochwytów i dodatków w postaci ramy, szprosów

GALERIA REALIZACJI

Ścianki działowe

 • Szklane ścianki działowe do zastosowań we wnętrzach domów, biur czy obiektów
 • Szeroka gama profili montażowych w dowolnym wykończeniu kolorystycznym. Systemy jednoszybowe oraz dwuszybowe, z różnymi parametrami akustycznymi. Rozwiązania dodatkowe w postaci okuć hydraulicznych, zawiasów samodomykających i wiele innych.
 • Możliwość zastosowania ścianek z drzwiami otwieranymi, przesuwnymi jak i składanymi (harmonijkowo).

GALERIA REALIZACJI

Drzwi szklane wewnętrzne

 • Drzwi szklane z dedykowanymi ościeżnicami aluminiowym w różnych wykończeniach kolorystycznych
 • Ościeżnice zarówno stałe, jak i z możliwością regulacji.
 • Dowolny rodzaj szkła hartowanego lub hartowanego i laminowanego.
 • Bogata gama pochwytów i zawiasów, również z opcją samozamykania.

GALERIA REALIZACJI

Jeśli szukasz drzwi i przeszkleń w stylu loftowym. Przejdź do kategorii- LOFT

© 2023 by Domo Glass Sp.z o.o.     

Wszystkie prawa zastrzeżone           

Polityka prywatności i Regulamin