Dostępne typy luster:

Nowoczesne lustra na wymiar

Obecnie lustra nie służą tylko do przeglądania się. Współczesne lustra to przede wszystkim element dekoracyjny, który ma nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter. Wiszące, stojące, okrągłe, prostokątne, z podświetleiem led… W asortymencie Domo Glass znajdziesz bogaty wybór luster na zamówienie z Warszawy, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Lustra na wymiar dopasowane do Twojej przestrzeni

Oferujemy lustra łazienkowe ze sklepu w Warszawie wykonane pod indywidualny wymiar, dopasowane do stylu wnętrza. Nasze wykonawstwo jest w pełni dostosowane do Twoich potrzeb. U nas zamówisz lustra do łazienki i przedpokoju w stylu skandynawskim, z fazowanymi krawędziami lub w złotym wykończeniu - idealne do aranżacji wnętrz w stylu glamour. Jesteśmy w stanie doskonale dopasować specyfikę naszych realizacji do charakteru danej przestrzeni. W naszej ofercie są także nowoczesne lustra o nieregularnych, organicznych kształtach, minimalistyczne propozycje ścienne oraz warianty z podświetleniem led.    

Niezawodne lustra na wymiar - doskonała jakość

Pracujemy na najlepszych belgijskich lustrach o trwałych podlewach. Niezawodność naszych produktów to nasz znak rozpoznawczy. Przykładamy ogromną wagę do wyboru materiałów, dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na belgijskie lustra, które są znane ze swojej doskonałej jakości i wyjątkowej wytrzymałości. Dzięki temu nasze produkty zachowują nienaganny wygląd, nie ulegają deformacjom czy przebarwieniom. Lustra na wymiar z Warszawy zachowują swój pierwotny wygląd nawet w obliczu intensywnego użytkowania i zmieniających się warunków atmosferycznych.    

Różnorodne warianty luster

Proponujemy warianty o różnych barwach. W naszym asortymencie są lustra srebrne, opti white, lustra barwione (brązowe, grafitowe, złote, miedziane), a także ekologiczne lustra Miralite Natura, bez zawartości ołowiu. Oferujemy także nowoczesne lustra weneckie, do zastosowania w ściankach działowych i przeszkleniach pomieszczeń.    

Opti White

Lustro na wymiar z Warszawy wykonane ze szkła opti white, jest często wykorzystywane w projektach wnętrzarskich, gdzie estetyka i wysoka jakość odgrywają kluczową rolę. Stworzone jest z materiału o bardzo niskiej zawartości żelaza, co skutkuje bardziej klarownym i przezroczystym wyglądem w porównaniu do zwykłych odpowiedników.   Warszawskie lustra na wymiar charakteryzują się wysoką czystością optyczną i minimalną ilością koloru, co czyni je idealnym elementem dekoracyjnym do łazienki, przedpokoju czy innego pomieszczenia, w którym ważne jest jak najbardziej naturalne odwzorowanie obrazu.    

Miralite Natura

Miralite Natura to lustro oferowane na wymiar w Warszawie w innowacyjnym odcieniu brzoskwiniowym. Ta unikatowa barwa neutralizuje zielonkawy kolor szkła, dzięki czemu odbicie ukazuje wierniejsze odzwierciedlenie rzeczywistości. W porównaniu do tradycyjnych alternatyw nasza propozycja luster na wymiar Miralite Natura zapewnia znacznie naturalniejszy wygląd. Co więcej, wariant ten jest propozycją ekologiczną. Szkło wykorzystywane do tworzenia tego modelu charakteryzuje się niską zawartością ołowiu i miedzi. Dzięki temu takie lustro na zamówienie z warszawskiego studio jest przyjazne dla środowiska.    

Lustra LED - nowoczesne wyposażenie na miarę współczesnych potrzeb 

Jesteśmy wszechstronni i elastyczni. Naszą ofertę dostosowujemy pod względem najnowszych trendów zwracając uwagę nie tylko na aspekty estetyczne, ale także wykorzystanie nowoczesnej technologii. Proponujemy m.in. niezwykle popularne obecnie  lustra z podświetleniem LED w typie aura (podświetlenie spod spodu). Takie rozwiązanie zapewnia nie tylko doskonałe naświetlenie, ale także wprowadza do pomieszczenia przytulną atmosferę o luksusowym charakterze. Wprowadzamy także funkcjonalne rozwiązania takie jak technologię podgrzewania, która uniemożliwia osadzanie się pary. Każde lustro z podświetleniem LED od warszawskiej firmy w naszym wykonaniu to przykład nowoczesnego wyposażenia na miarę współczesnych potrzeb.    

W naszej firmie uzupełnisz lustro o szereg dodatków, takich jak: 

  • maty grzewcze, 
  • ramy wykonane z aluminium, ze stali, z MDF lakierowanego na wybrany kolor, o dowolnym kształcie, 
  • podświetlenie led częściowe lub całościowe, z szeroką gamą dodatków, tj, włączniki dotykowe i bezdotykowe, zegary, stacje pogodowe i inne, 
  • grawer na lustrach. 

    
Oferujemy bezpłatny pomiar i doradztwo dla mieszkańców Warszawy, Piaseczna, Józefosławia, Mińska Mazowieckiego i okolic. Nasi specjaliści oferują fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji lustra łazienkowego lub dekoracyjnego. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań dotyczących realizacji Domo Glass.   

Lustra z fazowanymi krawędziami

Lustra z dowolną szerokością fazy krawędzi.

Możliwość tworzenia unikalnych kompozycji, złożonych z wielu małych luster (pasy lustrzane, romby, płytki lustrzane i wiele innych)

Fazowane krawędzie rozpraszają światło i nadają wnętrzom elegancji.

 
 

GALERIA REALIZACJI

GALERIA REALIZACJI

Lustra z podświetleniem led

Nowoczesne lustra z podświetleniem led o dowolnej barwie.

Podświetlenie całości lub części lustra: od spodu (aura), poprzez wypiaskowany obszar na lustrze lub profile led umieszczane pomiędzy lustrami.

Możliwość zastosowania włączników dotykowych lub bezdotykowych, oraz rozbudowania o dodatkowe elementy: radio, stację pogodową, zegar.

Lustra w ramach

Stylowe lustra w ramach, wykonanych z aluminium, z MDF lakierowanego i ze stali.

Dowolny kształt lustra, szeroka gama kolorystyczna ram.

Możliwość dodania podświetlenia led.

GALERIA REALIZACJI

Lustra łazienkowe i ścienne

Praktyczne i ponadczasowe lustra wklejane we wnęki bądź zawieszane na ścianie.

Dowolny rozmiar i kształt, wiele odcieni kolorystycznych, dopasowanych do stylu wnętrza.

Możliwość zamontowania razem z matą grzewczą.

GALERIA REALIZACJI

Oferujemy fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar i terminowość realizacji.

LUSTRA NA WYMIAR

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór luster łazienkowych oraz luster dekoracyjnych do przedpokoju, które będą idealnym uzupełnieniem Twojego wnętrza.

NASZE LUSTRA TO:

  • najwyższa jakość belgijskiego szkła o trwałych podlewach
  • wiele odcieni kolorystycznych: lustra srebrne, opti white, barwione: brązowe, grafitowe, złote, miedziane, lustra postarzane
  • bogaty wachlarz dodatków, w postaci ram aluminiowych, stalowych i z MDF
  • podświetlenie led w wielu wariantach
  • nieregularne kształty, podążające za aktualnymi trendami

 

© 2023 by Domo Glass Sp.z o.o.     

Wszystkie prawa zastrzeżone           

Polityka prywatności i Regulamin