Nowoczesne szklane panele na wymiar

Panele szklane tworzone przez naszą firmę to nie tylko praktycznie rozwiązanie, stanowiące zabezpieczenie ścian przed zabrudzeniami, ale przede wszystkim, doskonały element dekoracyjny. Szklany panel sprawdzi się idealnie jako zabezpieczenie ściany w kuchni, jako okładzina większej powierzchni na przykład w przedpokoju, pokoju czy łazience, a także w przestrzeni biurowej.

Szkło dekoracyjne do kuchni w Warszawie - bezpieczny materiał

Oferowane przez nas szklane panele do kuchni wykonywane są z bezpiecznego szkła hartowanego. Jest ono kilkukrotnie mocniejsze, trwalsze i odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne oraz zmiany temperatur od zwykłego, niehartowanego szkła. Z tego względu nie rekomendujemy szkła niehartowanego (np lacobel), do zastosowania przy źródle ciepła w kuchni, a także, gdy szkło ma mieć otwory pod montaż gniazdek czy innych elementów. Nasze panele szklane do kuchni wykonujemy na szkle opti white, które nie wpływa na kolorystykę lakieru i motywów graficznych. Oznacza to wierne odwzorowanie kolorów i idealne nasycenie barw.

Panel szklany do kuchni - warianty rozmiarowe

W naszej standardowej ofercie, panele szklane w Warszawie i okolicach mogą mieć maksymalną długość 320 cm. W ofercie premium, jesteśmy w stanie wykonać panel lakierowany o całkowitej długości 600 cm, bez konieczności podziału tafli szklanej. Taka wszechstronność zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych, umożliwiając tworzenie eleganckich projektów bez zbędnych i nieestetycznych połączeń czy przerywających linii szwów. Dzięki temu nasze szkło na ścianę do kuchni może być wykorzystane w najbardziej wymagających projektach wnętrz, nadając im nowoczesny i luksusowy wygląd.

Panele szklane kuchenne dla mieszkańców Warszawy - możliwości personalizacji

Nasza oferta obejmuje szklane panele kuchenne lakierowane na jednolity kolor, do wyboru z palety RAL lub NCS, panele z nadrukowanym motywem graficznym (z bazy zdjęć Adobe lub z własnego pliku graficznego w wysokiej rozdzielczości), a także panele z całościowym podświetleniem led, dającym efekt świecenia jak ekran telewizora. Posiadamy próbki szklane w wielu odcieniach kolorystycznych, aby idealnie dopasować kolor do Twojego wnętrza. Na życzenie klientów, wykonujemy płatne próbki szklane z nadrukiem wybranej grafiki czy zdjęcia, aby mieć pewność, że motyw i jego kolorystyka będzie się dobrze komponował w pomieszczeniu. Zachęcamy do tego rozwiązania, gdyż obraz na ekranie monitora czy telefonu może mieć inny odcień po nadrukowaniu na szkle.

Jeśli chcesz zabezpieczyć ścianę z ułożoną tapetą, oferujemy panele szklane ze szkła przezroczystego, montowanego przy użyciu niewielkich, punktowych mocowań kwadratowych lub okrągłych, w dowolnym wykończeniu kolorystycznym.

Oferujemy bezpłatny pomiar i doradztwo dla mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości.

Panele szklane z matrycą led

Panele szklane z bezpiecznego szkła hartowanego, lakierowane lub z nadrukowanym wybranym motywem graficznym, podświetlane od spodu za pomocą matrycy LED

Matryca odpowiada za równomiernie rozproszenie światła na całej powierzchni panela.

Efekt jak w telewizorach czy monitorach led.

GALERIA REALIZACJI

Panele szklane z nadrukiem grafiki

Panele szklane z bezpiecznego szkła hartowanego, z nadrukowanym wybranym motywem graficznym.

Najwyższej jakości nadruk w technologii UV PRO na szkle opti white.

Idealne rozwiązanie do stosowania w kuchni, jako okładzina ścian czy drzwi w mieszkaniu lub biurze.

GALERIA REALIZACJI

Panele szklane lakierowane

Panele szklane z bezpiecznego szkła hartowanego, lakierowane na wybrany kolor z palety RAL lub NCS.

Do wyboru szkło opti white, szkło matowe, szkło ornamentowe, szkło dymione.

Idealne rozwiązanie do stosowania w kuchni, jako okładzina ścian czy drzwi w mieszkaniu czy biurze.

GALERIA REALIZACJI

Oferujemy nowoczesne, trwałe i ponadczasowe panele szklane, do stosowania w kuchni lub jako okładzina ścian we wnętrzu domu czy biura.

NASZE PANELE TO:

  • bezpieczne szkło hartowane o grubości 4 lub 6 mm
  • nadruk dowolnego motywu graficznego w technologii UV Pro
  • lakierowanie na dowolny kolor z palety RAL lub NCS
  • panele szklane podświetlane od tyłu za pomocą matrycy led
  • montaż za pomocą kleju, w dedykowanych profilach lub za przy użyciu mocowań punktowych

 

Oferujemy bezpłatny pomiar z możliwością przygotowania próbki szklanej w wybranym kolorze lub z nadrukiem motywu graficznego.

PANELE SZKLANE NA WYMIAR

© 2023 by Domo Glass Sp.z o.o.     

Wszystkie prawa zastrzeżone           

Polityka prywatności i Regulamin