Lustra na wymiar dla mieszkańców warszawskiej Pragi-Południe

Świadczymy profesjonalne usługi szklarskie, które są kwintesencją solidnego wykonania zgodnego z najnowszymi trendami w branży. Nieustannie wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów, dlatego oferujemy lustra na wymiar dla mieszkańców Warszawy Pragi-Południe. Nasze wyroby doskonale godzą wydźwięk praktyczny ze wspaniałą estetyką, co czyni z nich funkcjonalną i modną ozdobę każdego wnętrza. Wykonujemy i montujemy zarówno lustra na wymiar łazienkowe, jak i dekoracyjne - idealne do przedpokoju, salonu i innych pomieszczeń. Zapoznaj się z ofertą i wprowadź do swojej przestrzeni odrobinę nowoczesnej elegancji.

Lustra na wymiar - gwarancja wytrzymałości i doskonałej estetyki

Nasza praca wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego zamówienia, czego owocem są wysokiej jakości wyroby zgodne z oczekiwaniami Klientów. Lustra na wymiar w Warszawie dla mieszkańców Pragi-Południe wytwarzamy z wytrzymałego szkła belgijskiego o trwałych podlewach. Z tego powodu stanowią one gwarancję wieloletniej wytrzymałości i wyjątkowych wrażeń wizualnych. Zapewniamy bogaty wybór wariantów kolorystycznych: wykonujemy lustra na wymiar srebrne, opti white i barwione w różnych odcieniach. Nie zapominamy także o dodatkowych elementach, takich jak ramy aluminiowe, stalowe i MDF. Dzięki temu nasze lustra to niepowtarzalne projekty idealnie dopasowane do wymagań przestrzeni, w której zawisną. Są dostępne w dowolnym kształcie, zarówno tradycyjnym, jak i nieregularnym, co czyni z nich wspaniałe uzupełnienie pomieszczeń niezależnie od dominującego stylu.

Bogata oferta luster na wymiar

W naszej ofercie znajdują się lustra na wymiar dla mieszkańców Warszawy Pragi-Południe o różnym przeznaczeniu i wzbogacone w liczne, dodatkowe funkcje. Korzystamy z innowacyjnych technologii, aby tworzyć spersonalizowane wyroby, które zachwycają wyjątkową estetyką wykonania. Lustra na wymiar łazienkowe i ścienne możemy wyposażyć m.in. w matę grzewczą zapobiegającą osadzaniu się pary wodnej na jego tafli. Ogromną popularnością cieszą się także oświetlenia LED - synonim nowoczesności w branży szklarskiej. Wykonujemy podświetlenia obejmujące całość lub część tafli, z iluminacjami od spodu tworzącymi efekt aury oraz z wypiaskowanymi obszarami lub profilami LED. Zdajemy sobie sprawę z wyzwań codzienności, dlatego na zamówienie montujemy dodatkowe włączniki dotykowe i bezdotykowe i inne elementy. Specjalizujemy się także w fazowanych krawędziach umożliwiających stworzenie niepowtarzalnej kompozycji, która wniesie odrobinę luksusu do każdego wnętrza.

Wytrzymałe wyroby szklane

Nasza zróżnicowana oferta obejmuje także wiele innych wyrobów szklanych wyróżniających się znaczną wytrzymałością i eleganckim designem. Zajmujemy się tworzeniem kabin prysznicowych, balustrad i paneli szklanych, które wyróżniają się solidnym materiałem wykonania i bogatą kolorystyką szkła oraz elementów montażowych. Dzięki temu doskonale łączą wydźwięk praktyczny z odgrywaniem roli pięknej dekoracji nowoczesnego wnętrza. Wychodzimy naprzeciw również miłośnikom industrialnych pomieszczeń: oferujemy przeszklenia, drzwi i dodatki w stylu loftowym będące uosobieniem najwyższych standardów produkcji i charakterystycznej, surowej estetyki. Dla biur proponujemy innowacyjne ścianki szklane gwarantujące przestronność z zachowaniem odpowiedniej dozy kojącej prywatności. 

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami, które od wielu lat cieszą się niesłabnącym uznaniem i sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w różnym stylu.

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

Balustrady szklana

Loft

Lustra na wymiar

Inne

Daszki szklane

Drzwi szklane i ścianki działowe

Panele szklane

Kabiny prysznicowe na wymiar

© 2023 by Domo Glass Sp.z o.o.     

Wszystkie prawa zastrzeżone           

Polityka prywatności i Regulamin