Oferujemy fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar i terminowość realizacji.

Kabiny prysznicowe na wymiar - Warszawa

Oferujemy ponadczasowe, trwałe i uniwersalne kabiny prysznicowe na wymiar, indywidualnie dopasowane do danego wnętrza.

Nasze kabiny prysznicowe to:

  • najwyższa jakość szkła hartowanego o grubości 8 mm, w wielu wariantach kolorystycznych (float, opti white, szkło dymione, szkło ornamentowe, szkło satynowe)
  • szeroka gama okuć w wykończeniu chrom połysk, stal szczotkowana, złoty błyszczący, czarny matowy, stare złoto
  • wiele rozwiązań montażowych i systemów dla kabin otwieranych, składanych, łamanych czy przesuwnych
  • powłoki hydrofobowe, umożliwiające utrzymanie szkła w czystości

Dostępne typy uszczelek

Dostępne typy okuć

Kabiny prysznicowe na wymiar

Kabiny prysznicowe na wymiar zamówione w Domo Glass to gwarancja najwyższej jakości, połączonej z wysoką estetyką. Każda nasza kabina wykonywana jest pod indywidualny wymiar, w oparciu o potrzeby klienta. Stosujemy niestandardowe rozwiązania, które spełnią wymagania najbardziej nietypowych wnętrz. Dzięki pomocy naszych wykwalifikowanych doradców technicznych, stworzysz piękną i ponadczasową kabinę, która będzie idealnie dopasowana do stylistyki wnętrza.

Nasze kabiny wykonujemy z bezpiecznego i trwałego szkła hartowanego o grubości 8 mm, w wielu wariantach szkła: opti white, float, szkło satynowe, ornamentowe, dymione (grafitowe, brązowe czy czarne).

Stosujemy okucia z mosiądzu, w wielu wariantach kolorystycznych. Na życzenie klienta, lakierujemy okucia na dowolny kolor z palety RAL lub NCS.

Jeśli szukasz nowoczesnej i trwałej kabiny prysznicowej, skontaktuj się z nami. Oferujemy kabiny na wymiar z montażem na terenie Warszawy, Piaseczna, Józefosławia, Mińska Mazowieckiego i okolic.

Personalizowane kabiny prysznicowe na zamówienie

Aby uzyskać wycenę kabiny prysznicowej na wymiar, należy przesłać zapytanie ofertowe na nasz adres mailowy, podając wymiary, poglądowe zdjęcie lub projekt czy wizualizację. Jeśli nasza oferta będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, zaproponujemy bezpłatne spotkanie pomiarowe z naszym doradcą. Zapewni on profesjonalną pomoc przy doborze najlepszego rozwiązania montażowego, uwzględniając zarówno indywidualne preferencje jak i stylistykę wnętrza. Podczas pomiaru udostępnimy próbki materiałów, które pomogą w wyborze drzwi i szyb prysznicowych na wymiar. Proponujemy różne typy szkła i okuć, gwarantując wiele możliwości.

Szklane kabiny prysznicowe na wymiar

Proponujemy szklane drzwi do kabiny prysznicowej na wymiar, które nadają wnętrzom luksusowego charakteru. Ich elegancki wygląd poprawia estetykę całej przestrzeni, dodając wrażenia przestronności. Szyby do kabin prysznicowych wyróżnia jednocześnie wytrzymałość, która gwarantuje ich odporność na ewentualne uderzenia czy pęknięcia. Solidne konstrukcje zwiększają poczucie bezpieczeństwa domowników. Pomożemy w wyborze modelu ścianek prysznicowych szklanych, aby doskonale uzupełniły aranżację wnętrza.

Parawan nawannowy - zalety

Parawan nawannowy na wymiar umożliwi utrzymanie łazienki w nienagannej czystości w czasie kąpieli - skutecznie zapobiegnie rozpryskiwaniu się wody ze słuchawki prysznicowej. Dzięki temu, że oferujemy naszym klientom możliwość personalizacji, skonfigurowane przez nich modele stają się idealnie dopasowanym i unikalnym elementem dekoracyjnym. Dbamy, aby parawany nawannowe na wymiar odpowiadały na potrzeby oraz wymagania naszych klientów.

Parawany nawannowe, szyby i drzwi prysznicowe, jak również modele kabin oferujemy w konkurencyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu!

Parawany nawannowe na wymiar

Parawany szklane montowane na wannie, w opcji szyby nieruchomej, elementów składanych na siebie lub w systemie przesuwnym.

Parawan można uzupełnić o dodatkowe elementy: ramkę, szprosy czy reling na ręcznik.

Dostępne wykończenia okuć: chrom połysk, stal szczotkowana, czarny matowy, złoty błyszczący, stare złoto. Do wyboru uszczelki przezroczyste, superclear oraz czarne

GALERIA REALIZACJI

Kabiny narożne

Kabiny narożne dwu- lub trzystronne, do zamontowania przy ścianach, w wielu dostępnych wariantach: z drzwiami otwieranymi do środka lub na zewnątrz, z drzwiami przesuwnymi, z drzwiami składanymi.

Kabinę można uzupełnić o dodatkowe elementy: ramkę, szprosy czy reling na ręcznik.

Dostępne wykończenia okuć: chrom połysk, stal szczotkowana, czarny matowy, złoty błyszczący, stare złoto. Do wyboru uszczelki przezroczyste, superclear oraz czarne.

GALERIA REALIZACJI

Zabudowy wnęk prysznicowych

Kabiny prysznicowe zabudowujące istniejącą wnękę, w wielu dostępnych wariantach: z drzwiami otwieranymi do środka lub na zewnątrz, z drzwiami przesuwnymi, z drzwiami składanymi.

Kabiny można uzupełnić o dodatkowe elementy: ramkę, szprosy czy reling na ręcznik.

Dostępne wykończenia okuć: chrom połysk, stal szczotkowana, czarny matowy, złoty błyszczący, stare złoto. Do wyboru uszczelki przezroczyste, superclear oraz czarne.

GALERIA REALIZACJI

Szyby prysznicowe Walk-in

Otwarte kabiny prysznicowe, składające się zazwyczaj z jednej, nieruchomej szyby. Możliwość montażu za pomocą okuć punktowych, profilu przyściennego lub profilu ukrytego w ścianie. Szybę prysznicową można uzupełnić o dodatkowe elementy: ramkę, szprosy czy reling na ręcznik.

Dostępne wykończenia okuć: chrom połysk, stal szczotkowana, czarny matowy, złoty błyszczący, stare złoto

GALERIA REALIZACJI

Lustra dekoracyjne

Lustra dekoracyjne

© 2023 by Domo Glass Sp.z o.o.     

Wszystkie prawa zastrzeżone           

Polityka prywatności i Regulamin