Lustra na wymiar - oferta dla osób z warszawskiego Wawra

Dbamy o to, aby nasze realizacje były zgodne nie tylko z najwyższymi standardami wykonania, ale także z nowoczesnymi trendami. Oferujemy lustra na wymiar w Warszawie dla mieszkańców Wawra, które są funkcjonalną ozdobą nowoczesnego wnętrza. Każdy produkt stanowi indywidualny projekt zgodny z wyglądem danego pomieszczenia i oczekiwaniami Klienta. Proponujemy bogaty wybór kolorów, kształtów i dodatków, które są gwarancją komfortu i niepowtarzalnych wrażeń wizualnych. Chętnie korzystamy z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, czego efektem jest wytrzymałość i modny design naszych luster na wymiar. Zapoznaj się z ofertą, określ swoje potrzeby i skontaktuj się z nami. Stworzymy wyjątkową realizację skrojoną pod Twoje potrzeby.

Szklane realizacje z wytrzymałych materiałów

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dobranie odpowiedniego materiału gwarantującego trwałość konstrukcji lustra. Dlatego nasze realizacje powstają ze szkła belgijskiego o trwałych podlewach będącego synonimem długowieczności i wspaniałej estetyki. Proponujemy wiele odcieni barw do wyboru, co umożliwia skuteczne dopasowanie wyglądu luster na wymiar do wystroju danego pomieszczenia. W ofercie znajdują się: lustra srebrne, złote, miedziane, postarzane i wiele innych wariantów. Wiemy także, jak istotną rolę odgrywa elegancka rama. Oferujemy wytrzymałe, wielobarwne ramy aluminiowe, stalowe i z MDF lakierowanego. Wszystkie lustra przygotowujemy na wymiar, w dowolnym kształcie. Specjalizujemy się w realizacjach okrągłych, prostokątnych oraz układających się w nieregularne konfiguracje. Dzięki naszej otwartości jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby wielu Klientów.

Lustra na wymiar - gwarancja doskonałej estetyki

Nasze lustra na wymiar dla mieszkańców warszawskiego Wawra stanowią elegancką ozdobę nowoczesnych łazienek i innych pomieszczeń. Takie realizacje już od dawna nie pełnią jedynie funkcji użytkowej. Obecnie stanowią wspaniałą dekorację, która nadaje wnętrzu luksusowy charakter i zwiększa poczucie komfortu w pomieszczeniu. Przygotowujemy lustra na wymiar doskonale prezentujące się zarówno w przestrzeniach urządzonych w stylu skandynawskim, jak i w motywie glamour. Oferujemy warianty ze złotymi wykończeniami, fazowanymi krawędziami oraz podświetlane LED. Chętnie korzystamy ze zdobyczy technologii, które łączą innowacyjność z wyjątkowymi wrażeniami estetycznymi. Lustra LED w typie aury od spodu oraz z podświetleniem na części lub całej powierzchni stanowią doskonałe połączenie luksusu z przytulną atmosferą, jaką wnoszą do każdego wnętrza.

Atrakcyjne elementy szklane

W naszej ofercie znajdują się także inne elementy szklane charakteryzujące się solidnym wykonaniem i szykowną estetyką idealną do różnego rodzaju wnętrz. Mieszkańcy domów jedno lub wielorodzinnych będą zachwyceni daszkami szklanymi ze szkła laminowanego lub hartowanego wyposażonymi w powłokę refleksyjną. Bogaty wybór wariantów kolorystycznych i opcji montażowych  czyni z nich sprawdzone rozwiązanie dla małych i dużych budynków, a także altan, tarasów i wiat. Wiele osób zainteresują także kabiny prysznicowe, przeszklenia i ścianki działowe - doskonałe połączenie funkcjonalności i nienagannej estetyki. Zwolennicy nowoczesnych, surowych wnętrz będą usatysfakcjonowani licznymi elementami szklanymi w stylu loft m.in. ramami luster na wymiar, półkami, regałami i innymi dekoracjami. Cenione przez wiele osób panele z możliwością naniesienia własnego nadruku wprowadzą do pomieszczenia odrobinę indywidualnego stylu i nieśmiertelnej elegancji. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami w ofercie.

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

Balustrady szklana

Loft

Lustra na wymiar

Inne

Daszki szklane

Drzwi szklane i ścianki działowe

Panele szklane

Kabiny prysznicowe na wymiar

© 2023 by Domo Glass Sp.z o.o.     

Wszystkie prawa zastrzeżone           

Polityka prywatności i Regulamin