Lustra na wymiar - Warszawa-Mokotów

Oferujemy lustra na wymiar mieszkańcom warszawskiego Mokotowa, proponując modele ścienne oraz łazienkowe. Każda realizacja powstaje w dbałości o ponadczasową stylistykę, trwałość oraz funkcjonalność, aby doskonale aranżowała nowoczesne wnętrza domów i biur. Dzięki wykorzystywanej przez nas zaawansowanej technologii formowania szkła jesteśmy w stanie dostarczać klientom unikatowe modele w pełni odpowiadające na ich potrzeby.

Lustra na wymiar ze szkła belgijskiego

Do produkcji każdego lustra na wymiar stosujemy najwyższej jakości szkło belgijskie, które ze względu na swoje doskonałe parametry jest chętnie wykorzystywane w branży optycznej i medycznej. Przede wszystkim gwarantuje ono wysoką przejrzystość oraz doskonałą jakość odbicia. Oferujemy przepiękne i wytrzymałe lustra na wymiar ramowe lub z podświetleniem LED. Realizujemy też idealnie dopasowane modele z fazowanymi krawędziami. Doradzamy naszym klientom w wyborze składowych elementów, aby lustra na wymiar idealnie wpisywały się w stylistykę danego wnętrza.

Lustra na wymiar w warszawskim Mokotowie

Oferowane przez nas lustra na wymiar produkowane są na bazie szkła barwionego na odcień zielony, grafitowy lub brązowy. Zapewniamy możliwość dopasowania preferowanych wykończeń aluminiowych, stalowych czy drewnopodobnych. Ogromną uwagę naszych klientów przyciągają również lustra na wymiar typu OptiWhite realizowane z wykorzystaniem szkła wyróżniającego się czystą i przezroczystą powierzchnią. Dzięki temu, że zachowują wierność kolorów czy detali, stają się idealnym rozwiązaniem dla wszystkich projektów, w których wymagane są wysokie walory estetyczne.

Lustra na wymiar oferujemy w cenie atrakcyjnej dla klienta. Zapoznaj się z naszymi realizacjami oraz specyfiką oferowanych modeli. Zapraszamy!

© 2023 by Domo Glass Sp.z o.o.     

Wszystkie prawa zastrzeżone           

Polityka prywatności i Regulamin