Zaufali nam

Co oferujemy

Współpracę partnerską

Indywidualne projekty

Kompleksowe realizacje

 Oferujemy usługi z zakresu projektowania, produkcji i montażu elementów szklanych w przestrzeni mieszkaniowej, biurowej i komercyjnej.

 

Współpracujemy z wieloma firmami architektonicznymi. Oferujemy przejrzysty system partnerski, wsparcie z zakresu wiedzy i dostępnych rozwiązań

Realizujemy projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Realizujemy niestandardowe rozwiązania przy dużych i kompleksowych inwestycjach.

Domo Glass to zgrany zespół, złożony z ludzi, posiadających wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu szkła.

Firma została założona przez małżeński duet, o zupełnie odmiennych osobowościach, jednak świetnie się uzupełniający i współpracujący z powodzeniem od lat.

Karol Ciechański - w pracy nie ma dla niego rzeczy niemożliwych do wykonania. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i montażowej. Uwielbia nowe wyzwania, pracę z ludźmi i ciągły ruch.W Domo Glass odpowiada za kwestie techniczne projektów, nadzór montażowy i duże inwestycje. Piłkarz amator, miłośnik sportów ekstremalnych i podróży.

Marta Ciechańska- absolwentka urbanistyki na Uniwersytecie Łódzkim. Doświadczenie zdobyte w pracy korporacyjnej z powodzeniem wykorzystuje w działaniach firmy. W Domo Glass odpowiada za relację z klientami, ofertowanie, strategię sprzedaży i marketing. W wolnych chwilach projektuje lustra i dodatki do wnętrz ze stali i szkła. Miłośniczka wspinaczki skałkowej i podróży, zakochana w jodze.

O nas

"Rozpoznawanie potrzeb jest podstawowym warunkiem projektu". To motto Charlesa Eamesa jest główną filozofią naszej firmy.

Każdego dnia pracujemy na to, aby dostarczać jak najwyższą jakość produktów i usług. Słuchamy naszych klientów, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, każda realizacja jest dla nas tak samo ważna i wyjątkowa.

Codziennie uczymy się nowych rzeczy, każdy projekt jest dla nas nowym wzywaniem i cennym doświadczeniem, a z każdej porażki wyciągamy wnioski. Ciągle się rozwijamy, podążamy za wiodącymi trendami, aby oferować nowoczesne, a zarazem ponadczasowe rozwiązania.

 

                                                                               

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                            

 

© 2023 by Domo Glass Sp.z o.o.     

Wszystkie prawa zastrzeżone           

Polityka prywatności i Regulamin                                

Nasz zespół