© 2023 by Domo Glass Sp.z o.o.     

Wszystkie prawa zastrzeżone           

Polityka prywatności i Regulamin                                

kabina prysznicowa warszawa
30 maja 2023

Lustra z podświetleniem led.

Lustra z podświetleniem led to obecnie wiodący trend w aranżacji wnętrz. Sprawdzą się idealnie zarówno w łazienkach, ale także w sypialni czy korytarzu.

Nowoczesne lustra led na wymiar.

Lustra led to nie tylko praktyczny element wyposażenia łazienki lub sypialni, ale także niebanalny element wystroju wnętrza. Dzięki możliwości uzyskania dodatkowego źródła światła, pomieszczenie wydaje się większe oraz bardziej przytulne.

Rodzaje podświetlenia.

W naszej ofercie są lustra z podświetleniem od spodu, czyli tzw lustra aura, oraz lustra podświetlane poprzez wypiaskowany na tafli szkła obszar. W lustrach typu aura, źródło światła skierowane jest na ścianę obok lustra, co nadaję wnętrzu subtelnego i nastrojowego charakteru. Ten typ podświetlenia sprawdzi się idealnie jako element dekoracyjny, do zastosowania w łazience, hallu, sypialni czy pokoju. Jeśli natomiast zależy Ci na doświetleniu pomieszczenia, wybierz lustro z piaskowaniem. Dzięki temu, źródło światła będzie skierowane bezpośrednio na osobę stojącą przed lustrem. Ten rodzaj podświetlenia sprawdzi się idealnie w lustrach łazienkowych oraz w lustrach w toaletkach.

Oferujemy wypiaskowanie dowolnej szerokości pasów lub dowolnych wzorów. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

W naszych lustrach stosujemy najlepszej jakości taśmy ledowe o mocy: 13V,  120 diod/mb oraz zintegrowane transformatory z serii slim: IP67, 24V, ukryte za taflą lustra.

W zależności od preferencji, możesz wybrać dowolną barwę światła. Ciepłe ledy o mocy 3000 K, sprawdzą się idealnie jako nastrojowe podświetlenie typu aura w łazience czy sypialni. Zimne światło o mocy 6500 K, będzie dobrym wyborem przy łazienkowych lustrach piaskowanych. Ledy neutralne, o mocy 4000 K, można z powodzeniem używać zarówno w lustrach łazienkowych, jak i pokojowych.

Nasze lustra to nie tylko podświetlenie. W naszej ofercie znajdziesz także szereg elementów dodatkowych, takich jak: włączniki dotykowe na lustrze, włączniki bezdotykowe z sensorem ruchu, maty grzewcze, stacje pogodowe i wiele innych.

Zapoznaj się z naszą ofertą luster na wymiar z podświetleniem z usługą montażu na stronie: https://domoglass.pl/lustra, a także z gotowymi lustrami do samodzielnego montażu w naszym sklepie internetowym: https://domoglass.pl/sklep#!/LUSTRA-DEKORACYJNE/c/141522225.

Tagi: lustra na wymiar Warszawa, lustra z podświetleniem Warszawa, lustra aura, lustra podświetlane

 

 

 

 

 

 

WROĆ DO BLOGA